Nazwa firmy: Rainbow System Polska

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-643

Telefon: (22) 833 76 25

WWW: https://rainbowsystem.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Dystrybutor odkurzaczy Rainbow - Rainbow System Polska


Chociaż rynek jest pełen różnego rodzaju urządzeń do sprzątania, to niewiele jest takich, które rzeczywiście spełniają oczekiwania klientów. Nawet jeśli założenia technologiczne są niezłe, to efekt sprzątania jest dość słaby. Od kilkudziesięciu lat najlepszym sprzętem sprzątającym mogą się pochwalić Amerykanie, a szczególnie jedna marka. Wszyscy ci, którzy pragną mieć w domu idealną czystość albo muszą ją utrzymywać ze względu na przykład na astmę, lub alergię członka rodziny, powinni zdecydować się właśnie na ten odkurzacz. Wystarczy odwiedzić stronę rainbowsystem.com.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy, a autoryzowany dystrybutor odkurzaczy Rainbow zorganizuje prezentację w dogodnym dla klienta czasie.

Jaki jest i jak działa ten odkurzacz? Tego już zainteresowane osoby dowiedzą się szczegółowo podczas pokazu, a na razie wystarczy powiedzieć, że jest:

  • zaawansowany technologicznie, a technologia wykorzystuje siłę wody, która zatrzymuje nie tylko zanieczyszczenia, ale i zapachy w środku,
  • bezworkowy,
  • przyjazny dla środowiska,
  • pogromcą alergenów, zapachów i brudu.
Data dodania: 14-06-2019

Opinie o Rainbow System Polska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy