Nazwa firmy: Podpisane Katarzyna Heppenstall

Adres: Słoneczna 34

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-789

Telefon: 000000000

WWW: https://www.podpisane.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Naszywki na ubrania dla dzieci - Podpisane Katarzyna Heppenstall


Dziecko potrzebuje różnych zabawek edukacyjnych, książek i akcesoriów, dzięki którym będzie mogło, poznawał świat, uczyć się czytać i pisać, rozwijając przy tym swoje zainteresowania. Kiedy rodzice zaczynają kompletować wyprawkę dla przedszkolaka, nie mogą zapomnieć o ubraniach na zmianę, artykułach higienicznych i plastycznych oraz pościeli i piżamce, jeśli dziecko będzie leżakować w żłobku. 

Na stronie podpisane.pl można zakupić proste naszywki na ubrania dla dzieci, które świetnie sprawdzą się do oznaczenia odzieży za pomocą igły i nitki. Taki haft można potem bez problemu zerwać, nie uszkadzając przy tym materiału, który w innym wypadku trzeba byłoby wyrzucić. Firma oferuje wybór aplikacji imiennych, które można wszyć, wprasować lub przykleić do metki czy w inne dowolne miejsce. 

Dla tych dzieci, które ze względów zdrowotnych mają specjalną dietę, przygotowano zestawy naklejek, z których pomocą rodzice z łatwością poinformują wszystkich o tym, na co uczulona jest ich pociecha. Taką nalepkę można umieścić na bidonie, pudełku śniadaniowym lub ulubionym kubeczku malca. 

Data dodania: 03-05-2019

Opinie o Podpisane Katarzyna Heppenstall


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy