Nazwa firmy: DAGA 33 Daniel Gawiński

Adres: Batorego 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-591

Telefon: 792 648 692

WWW: https://mitoya.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Akcesoria do dronów - Mitoya


Filmy można dziś kręcić na wiele sposobów. Podobnie jest ze zdjęciami. Kiedyś wszelkie ujęcia z lotu ptaka były trudne do wykonania pod względem technicznym i generowały spore koszty. Sklep Mitoya.pl podąża za bieżącymi trendami i oferuje swoim klientom znakomite rozwiązania dedykowane dronom. Za ich pomocą można dziś tworzyć wysokiej jakości nagrania wideo. Odbywa się to najczęściej poprzez doczepione do drona kamery, jakie są w stanie rejestrować obraz w najwyższych rozdzielczościach.

Korzystanie z takiej techniki nagrywania pozwala tworzyć wyjątkowe produkcje o bardzo odmiennym charakterze. Warto zaopatrzyć się w pomocne akcesoria do dronów, dzięki którym filmowanie nimi będzie znacznie łatwiejsze. Rozwiązania te nie są skomplikowane technicznie, ale poprawiają wygodę korzystania z drona i zwiększają możliwości związane chociażby z montażem różnorodnych kamer czy aparatów.

Data dodania: 15-11-2018

Opinie o DAGA 33 Daniel Gawiński


Komentarz opublikowany przez: redduck685
Dodany: 2020-01-07 13:42:15

Oferta tego sklepu fotograficznego z pewnością was zainteresuje, gdyż mają tam akcesoria i sprzęt w dobrej jakości i cenie. Kupowałem u nich między innymi osprzęt do drona i muszę przyznać, że trudno mi się do czegoś przyczepić. Na duży plus jest również obsługa klienta.

Ocena: 4Firmy w okolicy