Nazwa firmy: BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata

Adres: Zadowicka 53A

Miejscowość: Godzisze Małe

Kod pocztowy: 62-872

Telefon: 609772993

WWW: https://antyksobieski.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Antykwariat online


Starając się iść z duchem czasu oraz odpowiadać na potrzeby nie tylko lokalnych klientów, kadra antykwariatu mieszczącego się w Kaliszu przy ul. Pułaskiego 31/3 rozpoczęła również sprzedaż online. Obecnie z listą dostępnych w ofercie starodruków, pierwszych wydań oraz białych kruków można zapoznać się, wchodząc na stronę antyksobieski.pl.

Pracownicy starają się, by informacje o proponowanych pod podanym linkiem pozycjach, zwłaszcza opisy ich stanu zużycia bądź ewentualnych ubytków lub zabrudzeń, były przede wszystkim rzetelne oraz zgodne z prawdą. Każda książka jest też odpowiednio zabezpieczana na czas transportu, aby wyeliminować możliwość jej zniszczenia poprzez np. dostanie się do środka paczki wilgoci albo zgniecenie.

Antykwariat online zaprasza na zakupy zarówno działających od lat na rynku kolekcjonerów, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swój zbiór. Oferuje nie tylko bogaty wybór pozycji, ale też przystępne ceny. Zamówienie mogą zgłosić klienci prywatni oraz przedstawiciele biznesowi.

Data dodania: 07-09-2023

Opinie o BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy