Nazwa firmy: HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wodzisławska 6a

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-014

Telefon: 697 336 697

WWW: https://www.hitec.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Najlepszy gainer


Firma Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. to polska marka, działająca jako dystrybutor odżywek spożywczych. Proponowane w ofercie produkty pozwalają uzupełnić niedobory energetyczne oraz wspomóc w uzyskaniu przyrostu masy mięśniowej. Mogą być wykorzystywane jako dodatkowy element diety dla osób uprawiających czynnie sport, zwłaszcza spędzających sporo czasu na siłowni.

Dostawca prowadzi sprzedaż asortymentu o składzie opracowanym zarówno z myślą o potrzebach kobiet, jak i mężczyzn. Udostępnia szeroki wybór preparatów smakowych, łatwych do samodzielnego przygotowania. Zamówienia są wysyłane w ergonomicznych, zapewniających trwałość opakowaniach. 

Kadra realizatora pomaga dobrać najlepszy gainer do indywidualnych preferencji kupującego. Aby zwiększyć świadomość klientów na temat oddziaływania na organizm określonych składników odżywczych, przygotowano krótki poradnik informacyjny. Pracownicy zachęcają do zapoznania się z przedstawionymi online wpisami przed złożeniem dyspozycji na odżywkę białkową.

Data dodania: 01-10-2022

Opinie o HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy