Nazwa firmy: Football Freestyle Dawid Pajor

Adres: . .

Miejscowość: .

Kod pocztowy: .-

Telefon: +48 732 683 997

WWW: https://dawidpajor.com/Oceń firmę (5 z 1 głosów)
Pokazy sztuczek piłkarskich - Dawid Pajor


Akrobatyczna żonglerka i pokazy sztuczek piłkarskich – na tym polega freestyle football, którego Dawid Pajor jest jednym z najbardziej znanych reprezentantów. Wykonawca prowadzi stronę internetową mającą na celu ułatwienie kontaktu wszystkim, którzy zainteresowani by byli wynajęciem usług artysty na taki występ. Podobnie jak tancerze, wykonawcy freestyle footballu dostosowują swoje ruchy do muzyki, w tym przypadku – dodając balansowanie i podbijanie piłki, jako element czyniący całość bardziej spektakularną.

Dawid Pajor od wielu lat rozwija umiejętności freestyle footballu i ma za sobą występy na różnorakich imprezach oraz demonstracje w ramach występów ulicznych na rynkach polskich miast. Pokaz jego trików może idealnie pasować na przerwę podczas meczu czy imprezy sportowej, a także jako interesujący punkt programu podczas wielu uroczystości bez względu na wiek publiki.

Data dodania: 03-09-2017

Opinie o Football Freestyle Dawid Pajor


Komentarz opublikowany przez: uryam
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Pokazy sztuczek piłkarskich to super sprawa! Myślę, że tego rodzaju umiejętności spodobaja się każdemu, nie tylko tym, którzy interesują się piłką nożną.

Ocena: 5Firmy w okolicy