Nazwa firmy: Traczer.pl

Adres: Olszanka 17

Miejscowość: Mierzeszyn

Kod pocztowy: 83-041

Telefon: 519 691 544

WWW: http://traczer.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Suplementy diety dla psa | Traczer.pl


Aby pies był zdrowy, potrzebuje kilku ważnych rzeczy, z których najważniejsza jest dobra dieta. Nie zawsze jednak karma, którą podaje się tym zwierzętom, odpowiada zapotrzebowaniu ich organizmów, gdyż potrzeby mogą być różne w zależności od rasy, trybu życia, narażenia na stres i wielu innych czynników. Firma Traczer stworzyła wyjątkowo skuteczne suplementy diety dla psa w każdym wieku, uwzględniając także te czynniki, o których była mowa wcześniej. Mając problem z doborem, można skontaktować się ze sklepem za pomocą strony traczer.pl, a pracownicy firmy chętnie pomogą.

Jeśli więc Twój pies ma problemy ze skórą, dziąsłami, jest ospały lub brak mu apetytu pomóż mu odzyskać dawną formę i podaj mu preparat, który postawi go na nogi. Zyskasz nie tylko jego wdzięczność, ale także zaoszczędzisz na lekarzu weterynarii, gdyż jak wiadomo, lepiej i taniej jest w porę zapobiec, niż później borykać się z poważniejszą chorobą.

Data dodania: 18-02-2018

Opinie o Traczer.pl


Komentarz opublikowany przez: Sonia Jankowska
Dodany: 2018-04-12 15:16:27

Jeśli podobnie jak ja, jesteście właścicielem rasowego, drogiego psa z rodowodem, to na pewno stosujecie jakieś suplementy dla zwierząt ;) Ja wybrałam ofertę tego sklepu i nie żałuję.

Ocena: 3Firmy w okolicy