Nazwa firmy: HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wodzisławska 6a

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-014

Telefon: 697 336 697

WWW: https://peak-nutrition.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
https://peak-nutrition.pl/pol_m_KATEGORIE_GLUTAMINA-361.html


W żywieniu wyróżnić można trzy podstawowe składniki odżywcze. Pierwszy z nich to węglowodany, czyli ogólnie pojęte cukry. Są one pewną formą energii dla organizmu, a zarazem odgrywają kilka kluczowych funkcji w ciele. Kolejno warto wspomnieć o tłuszczach, czyli bardziej skondensowanej formie energii dla organizmu, a zarazem źródle kwasów, które budują komórki ciała, jak i biorą udział w przyswajaniu witamin. Ostatnia grupa to białka, które można określić również mianem aminokwasów, czyli mniejszych elementów, w których to każdy odgrywa inną funkcję, o czym można dowiedzieć się na stronie peak-nutrition.pl.

Aby dowiedzieć się więcej o samych aminokwasach, ich poszczególnych formach oraz właściwościach warto kliknąć link https://peak-nutrition.pl/pol_m_KATEGORIE_GLUTAMINA-361.html

Bardzo ciekawym aminokwasem jest L-Glutamina, czyli składnik, który we krwi oraz tkance mięśniowej występuje w największej ilości ze wszystkich elementów białkowych. Jest to składnik, który można suplementować, co jest wręcz zalecane w treningach siłowych.

Data dodania: 26-11-2019

Opinie o HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy