Nazwa firmy: MASTER Parkiet

Adres: Adama Mickiewicza 65

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-625

Telefon: 509 358 604

WWW: https://sklep.masterparkiet.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Klej do parkietu poliuretanowy


Przymierzasz się do wykończenia domu i postanowiłeś położyć drewniane parkiety w większości pomieszczeń? Co prawda będzie je układała firma, ale chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze środki, pozwalające przygotować odpowiednio podłoże? To ważne, aby na koniec nie okazało się, że efekt, jakiego się spodziewałeś, nie jest tak satysfakcjonujący. Warto zaufać firmie, która nie tylko sprzedaje wiele różnych środków, ale także sama je stosuje, gdyż zajmuje się również renowacją i układaniem nowych podłóg. Jest to przedsiębiorstwo Master Parkiet, które od lat jest na rynku i ma w tym zakresie sporą wiedzę, a ponadto sprowadza wyłącznie produkty najlepszych marek. 

Jednym z najbardziej pożądanych produktów, bez których nie obejdzie się żadna podłoga, jest klej do parkietu najlepiej poliuretanowy, który jest nie tylko elastyczny, ale też łatwy w użyciu i doskonale będzie wypełniał każdą wolną przestrzeń pod parkietem. Ma ponadto doskonałe właściwości klejące i świetnie zwiąże klepki z podłożem. W ofercie sklepu można znaleźć produkty takich firm jak:

  • Bona,
  • Ansercoll,
  • K2 Supratec,
  • Maximus EPX
  • Urethane.
Data dodania: 27-10-2019

Opinie o MASTER Parkiet


Komentarz opublikowany przez: Cezary Krupa
Dodany: 2019-11-19 08:29:54

Od firmy Master Parkiet udało mi się zakupić bardzo solidny klej do parkietu w wersji poliuretanowej, który bardzo dobrze przytwierdza drewniany parkiet do podłoża.

Ocena: 3Firmy w okolicy