Nazwa firmy: Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

Adres: Budziszyńska 29a

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-023

Telefon: 513 755 400

WWW: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Szczecin wynajem autolawety


Dobra pomoc drogowa powinna działać szybko i sprawnie. Stłuczka lub wypadek na drodze niosą za sobą wiele komplikacji. Nie tylko utrudniają ruch osobom postronnym, ale przede wszystkim uniemożliwiają osobom poszkodowanym np. dotarcie do mechanika. Wtedy należy zgłosić się jak najszybciej do sprawdzonej firmy zajmującej się pomocą drogową, która szybko pojawi się na miejscu i pomoże uporać się z problemem.
Jeśli interesuje Cię pomoc drogowa w województwie zachodniopomorskim, to polecamy usługi firmy Pomoc Drogowa Bogumił Kuś. To znana i ceniona firma z doświadczeniem. Zajmują się udzielaniem pomocy drogowej już od siedmiu lat i doskonale wiedzą, jak zachowywać się w przypadku awarii lub wypadku na drodze. Jeśli interesuje Cię wynajem autolawety w Szczecinie lub innej miejscowości w województwie zachodniopomorskim to zgłoś się do nich. Masz wtedy gwarancję, że będą działać szybko i bez żadnego problemu przewiozą lub odholują Twój samochód do mechanika. Ich profesjonalne usługi to najlepsza pomoc drogowa dla każdego, kto ceni swój czas i pieniądze, i zależy mu na naprawdę profesjonalnych usługach na najwyższym poziomie.
Odwiedź ich stronę internetową, pod adresem autoholowanie-szczecin.eu i zapisz sobie ich numer. Na pewno przyda Ci się, gdy Twój samochód niespodziewanie ulegnie awarii. 

Data dodania: 08-11-2017

Opinie o Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy