Nazwa firmy: Woodlook

Adres: Mazowiecka 52

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100

Telefon: +48 519 480 117

WWW: http://woodlook.com.plOceń firmę (0 z 0 głosów)
Kocyk dziecięcy wymiary - http://woodlook.com.pl


Współczesny, świadomy rodzic jest niejako zmuszony interesować się znacznie większą liczbą zagadnień niż kiedyś. Wybór produktów na rynku jest tak ogromny, że trzeba naprawdę poświęcić sporo czasu, żeby oddzielić lepsze i gorsze i produkty. Wybory wcale nie są takie łatwe, gdy nie ma się sprawdzonych, ulubionych sklepów z niemowlęcym asortymentem.

Na przykład kupując kocyk dziecięcy, znaczenie mają wymiary, użyte materiały czy kolorystyka. Nie wystarczy kupić pierwszego lepszego produktu, żeby mieć pewność, że zapewni zdrowy i komforty sen. A przecież od jakości snu zależy ludzkie zdrowie i samopoczucie, szczególnie w przypadku małych dzieci, które dopiero pojawiły się na świecie.

Kocyki wykonane z naturalnych materiałów, jak bawełna i bambus, są przyjemne w dotyku i dają komfort zarówno latem, jak i zimą. Oferuje je firma z Torunia – WoodLook, marka kojarzona przede wszystkim z najwyższą jakością. Projektanci nie zapominają o detalach i uzupełniają kocyki między innymi o jony srebra, które wyróżniają się antygrzybicznym i antybakteryjnym działaniem.

Data dodania: 01-05-2019

Opinie o Woodlook


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy