Nazwa firmy: Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Adres: Humańska 8

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-789

Telefon: 533 077 720

WWW: http://eventhostessy.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Agencja Hostess HostessyEvent • Gdańsk


Szukasz sprawdzonych hostess w Gdańsku? Zależy Ci, aby promotorki, które będą reprezentować Twoją firmę na ważnych targach lub innym wydarzeniu branżowym były profesjonalne i odpowiednio wykwalifikowane? W takiej kwestii nic nie powinno być pozostawione przypadkowi. Sprawdź ofertę dobrej agencji hostess i zatrudnij dziewczyny ze sprawdzonego źródła, z doświadczeniem.
Dobrym wyborem jest agencja EventHostessy. To agencja, która posiada największą bazę hostess, modelek i tancerek. Znajdziesz u nich między innymi właśnie hostessy z Gdańska, ale też z innych miast Polski. Odwiedź ich stronę: eventhostessy.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Wchodząc w odpowiednie zakładki, możesz szukać modelek i promotorek w Poznaniu, Krakowie, Warszawie oraz innych miastach Polski.
Dzięki tak szerokiej ofercie oraz zakresowi działania ta agencja hostess jest bezkonkurencyjna na Polskim rynku. Dlatego zapoznaj się z ich ofertą jak najszybciej i znajdź idealne kandydatki na promotorki Twojej marki, na ważnym dla Ciebie wydarzeniu. 

Data dodania: 06-10-2017

Opinie o Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy