Nazwa firmy: Biuro rachunkowe CONTAX

Adres: Jagiellońska 13a

Miejscowość: Legionowo

Kod pocztowy: 05-120

Telefon: 600 814 457

WWW: http://www.biurorachunkowe.sos.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Księgowa legionowo | http://www.biurorachunkowe.sos.pl/


Sprawy księgowo-podatkowe i kadrowo-płacowe opierają się na rozeznaniu w aktualnych przepisach legislacyjnych i wiedzy merytorycznej. Jeśli szukasz księgowej w Legionowie, skontaktuj się z biurem rachunkowym ConTax. Ma nieposzlakowaną opinię, sprawy klienta prowadzone są tu z nienaganną poprawnością formalną, by mógł podwyższać swój wynik finansowy i wywiązywać się z obowiązków względem organów państwa.

Biuro specjalizuje się w  prowadzeniu księgowości pełnej i uproszczonej oraz wszelkiej dokumentacji związanej z ewidencją czynności i procesów o charakterze gospodarczym do celów sprawozdawczych i annalistycznych. Przygotowuje deklaracje i rozliczenia podatkowe, zajmuje się sprawami kadrowymi, optymalizacją podatkową i wyprowadzaniem z  zaległości. Pomaga w interpretacji przepisów i reprezentuje interesy klienta przed organizmami administracji publicznej.  

W biurze pracują eksperci z przemyślanymi strategiami postępowania finansowo-podatkowego, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, z doświadczeniem w prowadzeniu spraw dla różnych branż. 

 

Data dodania: 20-01-2019

Opinie o Biuro rachunkowe CONTAX


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Firmy w okolicy